ONLINE İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER

 
Ebubekir Topdemir, İngilizce Online Özel Ders, Türkçe Online Özel Ders, Konferans Çevirmenliği

İngilizce’yi hızlı, etkili ve keyifli şekilde tek seferde başlayıp öğrenebilirsiniz, çok zor değil. Birçok insanın bunu başaramamasının asıl sebebi, gerçek hayata uygun olmayan, yavaş ve sıkıcı yöntemlerle öğrenmeye çalışmaları, ve doğal olarak başarısız olmalarıdır.

Ben inşallah sizi bu durumdan kurtaracağım. Kariyerimin başlarında herkesin öğrettiği gibi öğretiyordum. Öğrencilerimin yeterince hızlı ilerleyemediğinde yüzlerinde oluşan mutsuzluğu, kendilerinden şüphe etmelerini, bende kafa mı yok, o yüzden mi öğrenemiyorum dediklerini görüyordum, bu beni de mutsuz ediyordu. Şu anki öğretimimde nasıl mutlu olduklarını, gerçekten ilerlediklerini hissettiklerini, hazlarını ve özgüvenlerini de görüyorum. Bu mutluluğu sizin de yaşamanızı istiyorum.

Ben size, size gerçekten lazım olmayan şeyler öğretmem. Örnek metin verip al bunu 5 kere oku, şu videoyu 7 kere izle demem. Ben size seviyenize uygun gerçek haberleri okuturum, videoları ve insanları izletirim. Benim en önemli kriterim, gerçek İngilizce’yi size hızlı ve keyifli bir şekilde öğretmektir. (Ek olarak, benimle temas kurduktan sonra istediğiniz taktirde şu anda veya önceden ders verdiğim herhangi bir öğrencimle konuşup, istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.)

 

İlk 1 saat dersimiz ücretsiz. Oradan sonra aylık ücreti peşin alıyorum, ama istediğiniz zaman iptal ederseniz yapmadığımız derslerin (örneğin ayın ortasındaysak ayın kalan yarısının) ücretini geri veriyorum. Gerçekten verim alıyorsanız devam ediyorsunuz, yoksa devam etmiyorsunuz. Başka birçok platform gibi parayı verip geri alamama, öğrenemezseniz sizin suçunuz olması gibi durumlar yok. (Dersler ve ücret hakkında ayrıntılı bilgi almak için eposta veya sosyal medya üzerinden iletişime geçiniz.)

Yalnız derslerim herkes için değil. Eğer hayatta başarılı olmayı, bir yerlere gelmeyi amaçlamıyorsanız, öylesine bakınıyorsanız, size net olarak söyleyebilirim ki başlasanız bile devam etmeyeceksiniz, veya benimle temas kursanız bile başlamamak için bahaneler bulacaksınız. Belki ücretin çok yüksek deyip indirim isteyeceksiniz, belki ama şimdi başlarsak istediklerini yapmaya zaman ayıramam diyeceksiniz, belki önce bu aylardaki işim bitsin daha az yoğun olayım diyeceksiniz. Benim işim sizi İngilizce öğrenmeye ikna etmek değil, benim işim zaten İngilizce öğrenmeyi kafaya koymuş insanlara yardımcı olmak. O yüzden önce kendinize sorun, ben hayatta başarılı olmak istiyor muyum, ben kafaya koydum mu öğrenmeyi, ne olursa olsun öğrenecek miyim, yoksa bahaneler beni durduracak mı diye. Eğer emin değilseniz temas kurmanıza gerek yok, lütfen ne benim zamanımı boşa harcayın, ne de kendi zamanınızı.

Eğer kendinizden eminseniz, ben öğreneceğim diyorsanız, ben kendisine yatırım yapan bir insanım diyorsanız, iletişime geçmenizi bekliyorum. Görüşmek üzere :)

Image by Andrew Neel