top of page

ONLINE İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER

 

NEDEN BEN?

İngilizce’yi hızlı, etkili ve keyifli şekilde tek seferde başlayıp öğrenebilirsiniz, çok zor değil. Birçok insanın bunu başaramamasının asıl sebebi, gerçek hayata uygun olmayan, yavaş ve sıkıcı yöntemlerle öğrenmeye çalışmaları, ve doğal olarak başarısız olmalarıdır.

Ben inşallah sizi bu durumdan kurtaracağım. Kariyerimin başlarında herkesin öğrettiği gibi öğretiyordum. Öğrencilerimin yeterince hızlı ilerleyemediğinde yüzlerinde oluşan mutsuzluğu, kendilerinden şüphe etmelerini, bende kafa mı yok, o yüzden mi öğrenemiyorum dediklerini görüyordum, bu beni de mutsuz ediyordu.

 

Şu anki öğretimimde nasıl mutlu olduklarını, gerçekten ilerlediklerini hissettiklerini, hazlarını ve özgüvenlerini de görüyorum. Bu mutluluğu sizin de yaşamanızı istiyorum.

YouTube'da English With Steps - Turkey adlı kanalımda şimdiye kadar toplamda 200.000'den fazla kere izlenen 200'ün üzerinde ders videosu yayınladım. Yüzlerce, binlerce, hatta yüz binlerce öğrenciye yüz yüze, online ve sosyal medya üzerinden eğitimler verdim.

 

Bu kadar kişiye eğitim verdikten sonra hangi yöntemlerin en fazla işe yaradığını ve hangilerinin işe yaramadığını artık biliyorum. Nasıl sıkıntılar yaşayabileceğinizi, nasıl problemlerle karşılaşabileceğinizi biliyorum. Ve bu sıkıntı ve problemlerinizi nasıl çözebileceğinizi de biliyorum.

Yalnız derslerim herkes için değil. Eğer İngilizce öğrenmek için düzgün sebepleriniz yoksa, neden İngilizce öğrenmek istediğinizden emin değilseniz, sadece bir hevesle öylesine bakınıyorsanız, size net olarak söyleyebilirim ki başlasanız bile devam etmeyeceksiniz, veya benimle temas kursanız bile başlamamak için bahaneler bulacaksınız.

 

Belki ücretin çok yüksek diyerek indirim isteyeceksiniz, belki ama şimdi başlarsak istediklerini yapmaya zaman ayıramam diyeceksiniz, belki önce bu aylardaki işim bitsin daha az yoğun olayım sonra başlarım diyeceksiniz.

 

O yüzden önce kendinize sorun, ben İngilizce öğrenmeyi gerçekten istiyor muyum, gerçekten ihtiyacım var mı İngilizce'ye, yoksa anlık bir heves mi sadece diye. Eğer cevaptan emin değilseniz benimle iletişime geçmenize gerek yok, çünkü başlasak bile devam etme ihtimaliniz çok düşük olacak.

Ama eğer kendinizden eminseniz sizden tek isteğim şey çabuk davranmanız. 1’e 1 ders verebildiğim öğrencilerin sayısı çok sınırlı. Şu anda bu sayfayı görüyor olmanızın sebebi şu an için belli yerim açılmış olması, fakat bu açıklık sadece 3-4 kişilik.

 

Fırsatı kaçırıp sonra her geriye baktığınızda keşke dediğiniz anlardan biri olmasın bu an. Lütfen hızlı davranın. Görüşmek üzere :)

 
Ebubekir Topdemir, İngilizce Online Özel Ders, Türkçe Online Özel Ders, Konferans Çevirmenliği

DERSLER İLE İLGİLİ BAZI BİLGİLER

1. Tüm derslerimiz online olarak Zoom üzerinden yapılmaktadır.

2. Derslerimiz birebirdir.

3. Tüm dersler kayıt altına alınır ve dersten sonraki 24 saat içinde sadece öğrencilerin erişebileceği şekilde internete yüklenir. Öğrenci istediği zaman bu ders kayıtlarını izleyebilir, tekrar yapabilir.

4. İngilizce'de 6 seviye vardır. İlk 2 seviye başlangıç seviyeleri, sonraki 2 seviye orta seviyeler, son 2 seviye ise ileri seviyelerdir. Derslerimizle İngilizce'nizi her 1 seviye yukarı taşımanız kişiye göre değişmekle birlikte genelde yaklaşık 3 ay almaktadır.

5. Derslerimiz boyunca size verilecek özel hazırlanmış çeşitli testler, kelime setleri, belgeler, kitaplar ve dökümanlara derslerimiz bittikten sonra da ömür boyu erişime sahip olacaksınız.

 

BAZI ÖĞRENCİLERİMDEN REFERANSLAR

Kadir: 2000 yılı Anadolu lisesi mezunuyum ve 2010 da İngilizce yüksek lisans yaptım, fakat biliyorsunuz kullanılmayan yabancı dil eriyor ve ders almaya karar verince kendisi ile tanıştım.

 

Ebubekir Bey'i 1 yılı aşkın süredir tanırım. Hem derste hem de ders aralarında kahve içerken başlamış güzel bir dostluğumuz var. Güvenilir makul biridir. Gerek yüzyüze, gerekse online çok ders yaptık. Akademik bilgi ve öğretmen olarak yeterli tecrübeye sahip olduğuna inanıyorum.

 

Yakın dostlarıma ve aileme tavsiye ettim çevremde tavsiyemle kendisinden ders alan tanıdıklarım var. Gündemi takip eder. Eğitimde, interneti ve basılı kaynakları çok etkin kullanır. Dostça arkadaşça İngilizcesini geliştirmek isteyen her yaştan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Mutlaka deneme dersi yapmalısınız.

Kerem: Disiplinli, programlı, işini severek yapan ve size de sevdiren, sabırlı, kibar ve sempatik bir öğretmendir kendisi. Ebubekir hocayla ingilizce öğrenme süreci çok rahat ve keyifliydi benim için. İlgilenenler hiç düşünmeden tercih edebilir.

HAKKIMDA

İsmim Ebubekir Topdemir. Marmara Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü'nden mezunum.

 

Farklı seviyelerde, amaçlarda ve yaşlardaki onlarca insana özel ders verdim. İngilizce kursu öğretmenliği yaptım.

 

YouTube'da English With Steps - Turkey adlı kanalımda şimdiye kadar toplamda 200.000'den fazla kere izlenen 200'ün üzerinde ders videosu yayınladım.

 

Pedagojik Formasyon (Öğretmenlik Eğitimini) tamamladım. Şu an hala sürekli olarak kendimi daha da geliştirmek için çalışmalara devam etmekteyim.

Dil öğrenme yolculuğunda herkese başarılar dilerim.

Görüşmek dileğiyle,

Sağlıcakla kalın.

Image by Andrew Neel
bottom of page